Каталог сувенірів
Клієнту
Мова:
0800-330-195 / 0800-330-240
Наша адреса
м. Київ, вул. Жилянська, 9. В'їзд у двір з боку вул. Ділової
Телефони
Графік роботи
  • Будні, з 9.00 до 24.00
  • Без перерви та вихідних!
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Топ сортів 2012: фемінізовані насіння від MASTER SEED

Топ сортів 2012: фемінізовані насіння від MASTER SEED

Доброго часу доби всім відвідувачам нашого магазину. Хочемо познайомити вас з невеликою добіркою популярних топових сортів іспанського сідбанка MASTER SEED. Отже в гарячу трійку літа 2012 увійшли:

  1. Auto AK-47 feminised - легендарний сорт з гучною назвою. Авто фемінізовані насіння коноплі AK-47 прийнято вважати одним з кращих автоквітів, що володіють потужним впливом. Ефект сорту дає таку ж сильну віддачу, як і постріл з гвинтівки, на честь якої його було названо.
  2. Auto Blueberry feminised точно сподобається фанатам ягідних смаків. Ще однією унікальною особливістю сорту є незвичайний пурпурно-синій окрас штаму.
  3. Auto Kali Mist feminised - потужна Сатива, що володіє лікувальним ефектом. Завдяки високому вмісту ТГК Калі Міст отримала широке застосування в якості медичного засобу, що може врятувати від проблем з безсонням, м'язовими спазмами і депресією.

Будь-які подробиці чи питання з проводу цих та інших сортів ви можете сміливо ставити нашим менеджерам по телефону або ж в чаті (розміщений на сайті в правому нижньому кутку).

Залишайтеся з нами і не забувайте стежити за нашими новинами, для того щоб завжди бути в курсі оновлень асортименту і акційних пропозицій. Гарного всім настрою.