Насіння коноплі у Львові

02 07 04 03 01
Корисні статті
Культури канабісу, які не захищені від шкідників і хвороб, схильні до цілої низки проблем. Виробники канабісу по всьому світу можуть активно боротися зі шкідниками та застосовувати захисні стратегії, щоб тримати їх у страху.  Детальніше...
  • 22 червня 2020 10:15:00
  • Переглядів: 11816
  • 5
Вирощування автоквітів не обходиться без недоліків. Хоча на думку багатьох гроверів недоліки можна віднести до незначних, якщо порівнювати з достоїнствами, але зрідка вони володіють вирішальною роллю для...  Детальніше...
  • 18 грудня 2017 17:18:00
  • Переглядів: 24541
  • 3

Міжнародне співтовариство здавна тяжіє до використання продуктів коноплярства. Країни Західної Європи, Латинської та Північної Америки частково чи повністю легалізували використання марихуани у медичних та промислових цілях. Щодо України, то поки що на території нашої держави заборонено вирощування марихуани. Проте українці не залишають надії на швидку легалізацію коноплі у нашій країні.

Тому все більше громадян цікавляться тим, де найкраще купити насіння коноплі (Львів та область), коли їхня культивація стане доступною.


Semena Konopli – найкращий банк живих сувенірів

Наш інтернет-магазин є найбагатшою колекцією посівного матеріалу від іменитих селекціонерів з усього світу. Бридери з Іспанії та Голландії створили унікальний продукт, щоб сьогодні презентувати плоди своєї наукової творчості широкому споживачеві. Перед тим, як потрапити на полиці нашого магазину, посівний матеріал ретельно перевіряється на схожість.

Зерна коноплі реалізуються в оригінальній упаковці від виробника, що говорить про безумовну якість посівного матеріалу. Герметичний пакет захищає насыння від вологи та різких перепадів температур.

Шопінг на радість

Незважаючи на різноманітність асортименту, на сайті складно заблукати – товарні позиції розподілені за категоріями, кожна з яких логічно поєднує сорти за сортовими характеристиками:

Покупець може підібрати для себе культури, виведені селекціонерами в Західній Європі, а може віддати перевагу українським сортам.

Замовити насіння коноплі у Львові онлайн можна не лише на нашому офіційному сайті, а й у соціальних мережах: в Інстаграмі, Фейсбуці та Телеграмі.

Там також можна отримати комплексну консультацію від наших менеджерів – спеціалісти на зв'язку з 9:00 до 24:00.

Крім зерна коноплі ми реалізуємо текстильні мішки, які покликані змінити саму концепцію сучасного рослинництва. Вони дуже зручні у використанні: мобільні, мають незначну вагу та не займають багато місця. А ще структура стінок гроубегу така, що повітряні маси легко циркулюють у ґрунті та живлять кореневу систему рослини.

Правове поле

Щодо сучасного українського законодавства, то воно забороняє культивацію марихуани в домашніх умовах. Під заборону підпадає і реалізація шишок коноплі через високий вміст психоактивних речовин у їхньому складі.

Що стосується посівного матеріалу, то споживач може купувати цей товар без побоювання. Оскільки зерно коноплі не містить небезпечних для людського організму компонентів, насіння не підпадає під правову заборону.

В Україні купити насіння марихуани (Львів та інші міста країни) можна у нашому інтернет-магазині. Тут не має суми мінімального замовлення, що дуже зручно, якщо ви просто хочете затестіти наш сайт. Однак покупцям слід пам'ятати, що купувати зерна можна лише у якості сувенірної продукції. Ми не пропагуємо ідею вирощування коноплі у домашніх умовах доти, доки це не буде дозволено чинним законодавством.

Жодного дня без подарунків

Команда онлайн магазину дуже любить робити клієнтам подарунки, тому ми регулярно анонсуємо знижки та розпродаж окремих товарних позицій. Це чудова можливість "зловити" класний сорт за привабливо низькою ціною.

Тому не забувайте заглядати на сайт Semena Konopli частіше – тут багато цікавого.

Не знаєте, що подарувати другу? Ми готові вирішити цю проблему! На сайті можна придбати подарунковий сертифікат на будь-яку суму. Для цього потрібно відповісти на декілька коротких питань (заповнити форму замовлення) та сплатити товар. За лічені хвилини сертифікат буде надіслано одержувачу на електронну пошту.

Безпека

Тема коноплі у нашому соціумі довгий час вважалася табуйованою, тому сьогодні багато хто боїться купувати посівний матеріал. Хтось боїться надавати свої дані для одержання такої специфічної посилки, а хтось переконаний, що це неправомірна дія, за яку обов'язково буде покарання.

Нагадуємо, що придбання та продаж насіння коноплі сьогодні абсолютно легальне та безпечне з юридичної точки зору.

Ми не вимагаємо передоплати (крім випадків, коли сума замовлення перевищує 5 тис. гривень), тому покупку можна сплатити при отриманні.

Щодо особистих даних клієнта, то ми не поширюємо їх третім особам. А зміст поштового пакета відомий лише відправнику та одержувачу, оскільки посилка надійно упакована і не просвічується. Під час відправлення ми класифікуємо товар як «Сувенірну продукцію».

Вартість доставки розраховується індивідуально та відповідає офіційним тарифам перевізника. При надсиланні Новою Поштою терміни доставки становлять 1-2 дні. Команда інтернет-магазину здійснює відправку замовлень щодня з понеділка по п'ятницю. Якщо замовлення було сформовано до 15:00, то воно буде відправлено цього ж дня. Нагадуємо, що посилка чекає на одержувача у відділенні Нової пошти не більше 5 діб.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.