Насіння коноплі у Миколаєві

02 07 04 03 01
Корисні статті
Рослини з генетикою Індики відносяться до сімейства коноплевих. На думку деяких вчених, це окремий підвид, вперше описаний ще в XVIII столітті Ламарком, який виявив його на індійських плантаціях.  Детальніше...
  • 29 листопада 2017 16:20:00
  • Переглядів: 21385
  • 5
Гетерозісними гібридами (або гібридами F1) називають зразки, отримані при схрещуванні двох сортів канабісу з різною генетикою і наявністю певного домінантного гена в кожному випадку. Приставка F1, присутня в назві...  Детальніше...
  • 12 грудня 2017 15:55:00
  • Переглядів: 23592
  • 4

На сьогодні правова система української держави не передбачає можливості вирощування марихуани громадянами країни. Тому українцям з усіх регіонів залишається лише мріяти про те, як вони культивують на своїх садових ділянках насіння коноплі. Миколаїв теж не стоїть осторонь – мешканці південного міста постійно моніторять актуальні новини з приводу правового статусу коноплі в Україні.


Semena Konopli – найкращий магазин для покупки насіння у Миколаєві

Сідшоп Semena Konopli – це багатий калейдоскоп актуальних сортів канабісу з усіх куточків земної кулі. Тут можна купити не лише посівний матеріал, але й аксесуари для рослинництва та подарункові сертифікати для ваших друзів.

Насіння коноплі ретельно перевіряється - посівний матеріал проходить тести на схожість перед тим, як потрапити до покупця.

Насіння продається в оригінальній герметичній упаковці, яка захищає зерно від підвищеної вологості та екстремальних температур.

Шопінг із задоволенням

Архітектура сайту досить проста - знайти тут потрібний артикул не важко навіть недосвідченому користувачеві. Окремими блоками на сайті прописані умови доставки та оплати товарів, новини світового грова, контакти для швидкого зв'язку, а також онлайн каталог продукції.

Не бійтеся спілкуватися з менеджерами сайту, якщо виникли будь-які питання. Консультанти на зв'язку щодня з 9:00 до 24:00. Зв'язатися з представниками компанії або замовити насіння коноплі (Миколаїв) можна не тільки на сайті, але й на сторінці магазину в Інстаграмі, Фейсбуці або Телеграмі.

Купуйте посівний матеріал у кількості п'яти одиниць прямо зараз і отримуйте шосте зерня абсолютно безкоштовно!

Асортимент товарних позицій

Semena Konopli – це справжній скарб українського рослинника. Тут ми зібрали посівний матеріал від найкращих селекціонерів зі світовим ім'ям. Ви можете придбати як популярні сорти старої школи, так і сучасніші експериментальні продукти, які нещодавно побачили світ.

Кожен із представлених штамів чудово зарекомендував себе на міжнародному ринку та став втіленням мрії сучасного гровера з Америки та Західної Європи.

Для того, щоб не загубитися в різноманітті штамів, рекомендуємо розглядати посівний матеріал за категоріями:

Ми розподілили товарні артикули не лише за відмінними сортовими характеристиками, а й за географією їхнього походження. Тому в магазині можна вибрати насіння з Іспанії та Голландії. А поціновувачі вітчизняного продукту можуть заглянути у розділ українських штамів.

Окрема категорія посівного матеріалу – це афганські коноплі з потужною східною генетикою. Ці сорти здавна славляться своєю невибагливістю та легкою адаптивністю до несприятливих умов довкілля. При цьому афганка вражає коноплярів із Західної Європи, Латинської та Північної Америки своїм інтенсивним ароматом і воістину забійним ефектом.

Ми реалізуємо не лише насіння, а й аксесуари для сучасних фермерів. Так на сайті можна знайти стильні та дуже практичні текстильні мішки для вирощування рослин.

Правове регулювання

Нагадуємо, що на території України заборонено вирощування марихуани, тому купувати насіння рослини можна лише для колекціонування. Ви можете купити насіння канабісу у Миколаєві як для домашньої колекції, так і подарувати його тому, хто розділяє філософію 4:20.

Незважаючи на це, сам факт придбання посівного матеріалу в Україні є легальним, оскільки конопляне зерно не має у своєму складі небезпечних для людини психоактивних речовин. Замовляючи насіння коноплі, ви дієте в рамках сучасного законодавства.

Безпека

Деяких покупців турбує питання безпеки під час придбання посівного матеріалу марихуани. Запевняємо, що особисті дані споживачів не розповсюджуються стороннім особам. У декларації на відправлення ми класифікуємо вантаж як «Сувенірну продукцію», тому вміст поштового пакета відомий лише співробітникам інтернет-магазину та одержувачу. Посилка надійно упакована і не просвічується, тому дізнатися, що зберігається всередині, неможливо.

Нагадуємо, що Semena Konopli не продає насіння канабісу неповнолітнім громадянам. Оформити покупку можуть лише повнолітні особи.

Оплата і доставка

Команда магазину здійснює відправку будь-якої кількості насіння і не вимагає передоплати (за винятком замовлень, сума яких перевищує позначку 5 тис гривень). Вартість доставки може змінюватись і залежить від актуальних тарифів служби перевізника.

При надсиланні Новою поштою терміни доставки становлять не більше 2-х діб. Для того, щоб ваша посилка була відправлена день у день, спішіть оформити замовлення до 15:00.

Крім того, нагадуємо, що посилка зберігається у відділенні Нової пошти не більше п'яти днів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.