Способи пророщування насіння, якими користуються гровери

 • Відгуки :1
 • Переглядів: 14770
 • 5 Способи пророщування насіння, якими користуються гровери

Коноплярі ефективно користуються величезною кількістю методик по пророщуванню насіння канабісу в закритих приміщеннях. Ми постараємося познайомити вас з найбільш простими і доступними. Почнемо з освітлення здавалося б найбільш простого питання з приводу насіння.

Будова насіння

Насінням називають зародкові рослини, що знаходяться в глибокому сні. Інакше кажучи, мова йде про ембріони або зародки майбутніх рослин. Насіння є цілим світом, маленькими зародками, розташованими в захисній шкаралупі, що складається з:

 • Верхівки пагона;
 • Корінця;
 • Первинного листя;
 • Сім'ядолі;
 • Кореневого чохлика.


Крім цього, насіння містять комплекс необхідних поживних речовин, від жирів до вуглеводів, від білків до ферментів, необхідних для засвоєння поживних елементів.

Ми представляємо опис дій, які гровери виконують для успішного пророщуванням насіння коноплі.

Домогтися успіху в пророщуванні насіння можна завдяки оптимальному поєднанню 3-х первинних критеріїв:

 1. Застосування обов'язково фільтрованої або бутильованої води. Якщо використовувати проточну воду, в якій містяться шкідливі елементи, може виникнути небезпека для розвитку насіння.
 2. Достатньої вологості повітря.
 3. Оптимальної температури в діапазоні від 25-ти до 30-ти градусів.

Підготуйте аксесуари для пророщування насіння марихуани:

 • Ватяні диски, що продаються в будь-яких господарських магазинах, або посудомийна губка;
 • Найпростіший харчовий контейнер, яких багато в супермаркетах, але з герметичною кришкою.
 • Вода для пророщування, в якій не повинен бути високий вміст шкідливих речовин, від хлору до натрію. Якщо використовувати просту воду, вона небезпечна великою кількістю шкідливих елементів, здатних завдати шкоди насінню. При відсутності фільтра скористайтеся бутильованою питною водою.
 • Насіння канабісу. Без них неможливо і мріяти про виробництво рослин. Можна запастися регулярним або фемінізованим насінням коноплі, навіть автоквітучим або фотоперіодичним. Слідкуйте за зовнішніми ушкодженнями, нормальним кольором і формою.

Пророщування з використанням ватних дисків

На поверхню ватного диска кладуть насінину, накриваючи зверху другим ватним диском, в формі своєрідного бутерброда. Зберігати дану конструкцію слід в підготовленому контейнері. Потім настає час підготовки води. Використовуйте теплу воду з кімнатною температурою, що коливається від 28-ми до 32-х градусів. З використанням медичного шприца виробляємо полив ватних дисків. Після вбирання дисками достатньої кількості води слід віджати їх, позбувшись від надлишків води. Диски повинні бути вологими, цього достатньо для прокльовування насіння. Також можна скористатися губками або Zip-lock пакетом. Коли ви працюєте з губками або ватяними дисками, видихніть повітря в пакет перед його герметичним запечатуванням.

Ефективніше працювати з ватяними дисками, ніж з губками. Слід уважно стежити за моментом, коли відбудеться розколювання шкарлупок. Інакше проростання насіння почнеться в товщу вати або губки. Завдяки м'якій структурі вати від неї простіше позбутися, щоб згодом зайнятися витяганням і пересадкою розколотих зерен.


Замочування насіння канабісу

Після щільного закриття кришки контейнера і обгортання його за допомогою рушнику або іншої щільної тканини, яка перешкоджає проникненню світла, слід подбати про вибір затишного теплого містечка. Варто підібрати місце поруч з електричним обігрівачем або батареєю. Пам'ятайте про підтримку ідеальної температури, що сприяє ефективному пророщуванню насіння, від 25-ти до 30-ти градусів. Якщо ви працюєте з іншими особинами, вирощуючи їх в гроубоксі, можете розмістити контейнер поряд з ними, розташувавши його ближче до стелі.

Отже, ви завершили упаковку насіння, створивши для них прекрасну обстановку. Тепер слід набратися терпіння. Період пророщування може тривати від 12-ти годин і навіть кілька днів, відповідно до підтримуваної вологістю, температурою і сорту. У невеликій шкаралупі буде зароджуватися цілий всесвіт. Процес полягає в проходженні численних хімічних реакцій, завдяки яким і зародиться нове життя. При належному догляді відбудеться помітне збільшення шкарлупки, що призведе до її розколювання і прокльовування білого корінця, схожого з хвостиком.


На підставі появи корінця можна приступати до пересадження насіння в субстрат. Пам'ятайте, що корінець повинен розташовуватися внизу. Коли Ви станете досвідченим коноплярем, зможете займатися цими операціями без проблем, навіть не відкриваючи очей. Потренуйтеся на іншому насінні, більш дешевому і доступному.


Амнезиа Хейз

Будь-які насіння коноплі вимагають уваги на стадії пророщування, особливо коли вони стоять пристойну суму грошей. Давайте поговоримо про популярні сьогодні насіння коноплі Amnesia Haze від сідбанка Master-Seed. Рослини цього сорту відрізняються підвищеною схожістю, що й обумовлює неймовірну популярність в поєднанні з невичерпним попитом. Особливо згадаємо про висоту рослин, що досягає разючих параметрів. У дозрілому продукті рівень ТГК може перевищувати 23-ри відсотка. Тому гровери можуть досягати позитивних результатів при будь-яких умовах зростання. Даний сорт доступний в нашому магазині за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/master-seed-amnesia-haze-feminisedДрузі, ми розглянули сьогодні тему будови та пророщування насіння марихуани. Виявилося, що сучасні способи пророщування відрізняються від звичайної посадки насіння в землю. Різні хитрощі підвищують схожість насіння до 90-та відсотків, ось це факт! Пропоную поговорити про десятку інших цікавих фактів про насіння коноплі в наступній статті на нашому сайті за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/novosti-ta-statti/desjatka-faktiv-pro-konoplju-i-jiji-nasinnja 
 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Задати питання  ↓
 
 
Останні новини

Звичайною практикою сьогодні стає проведення перевірки на вміст наркотиків роботодавцями потенційних співробітників. Здійснення подібної перевірки є аналізом біологічних зразків, щоб визначитися зі змістом...

  Детальніше...
 • 19 грудня 2017 14:16:00
 • Відгуків: 0

Відзначимо наявність прямого зв'язку між коренем коноплі або її кореневою системою і особливостями смакових і дієвих якостей, притаманних суцвіттям. Зв'язок є досить цікавим і тому з ним слід ознайомити всіх поважаючих себе гроверів.

  Детальніше...
 • 18 грудня 2017 15:37:00
 • Відгуків: 0

Ще в давні цивілізації люди знали про таку унікальну рослину, як канабіс. З його стебел виготовляли папір, міцні нитки і тканини, шишки використовувалися в медичних цілях, ну а насінню знаходили саме різне застосування.

  Детальніше...
 • 05 грудня 2017 15:55:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Багато хто думає, що при бажанні зможе без проблем купити насіння коноплі. Однак на практиці доводиться стикатися з певними труднощами. І головною проблемою гроверів є питання законності купівлі, оскільки ніхто не гарантує, що такі "ботаніки" не відправляться в місця не настільки віддалені.

  Детальніше...
 • 04 грудня 2017 14:18:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Нерідко гровери стикаються з ситуацією, яка викликає тривогу і навіть паніку. Вміщені в субстрат насіння коноплі не хочуть вилазити назовні, і великий ризик того, що витрачені на їх покупку гроші пропадуть дарма.

  Детальніше...
 • 20 грудня 2017 13:55:00
 • Відгуків: 0

Каннабіноїдами називають різновид активних речовин, наявних в гашиші та марихуані. Завдяки їх впливу канабіс володіє психоактивними властивостями і може застосовуватися в лікувальних цілях.

  Детальніше...
 • 10 грудня 2017 15:50:00
 • Відгуків: 2
 • 5

У складі сортової коноплі сотні елементів, багато з яких відносяться до канабіноїдів. Весь комплекс рослинних канабіноїдів відноситься до біологічно активних речовин, що містяться в сімействі коноплевих.

  Детальніше...
 • 05 грудня 2017 10:32:00
 • Відгуків: 0