Фемінізоване насіння марихуани - кращий посівний матеріал!

 • Відгуки :1
 • Переглядів: 14334
 • 5 Фемінізоване насіння марихуани - кращий посівний матеріал!

Вперше розробку фемінізованого насіння коноплі справили в 90-і роки. Споживачі вдячні за цей різновид марихуани голландському сідбіанку Dutch Passion. З цього моменту зафіксовано початок нового етапу в світовому виробництві канабісу, через специфіку рослин, основних особливостей в комплексі з головними перевагами.

Яке насіння коноплі називають фемінізованим?

Говорячи про фемінізоване насіння коноплі, званих також фемками, ми згадуємо про різновиди посівного матеріалу, призначеного для вирощування жіночих не обпилених рослин марихуани, іменованих сенсімільей. Завдяки роботі з таким різновидом рослин можна розраховувати на прекрасну продуктивність плодів з максимальною кількістю канабіноїдів - тетрагідроканабінолів. Йдеться про рівень ТГК, або змісті хімічних речовин, які володіють психотропною дією для організму людини.

Енергія не обпилених жіночих рослин служить збільшенню маси плодів, але не формуванню використовуваних при розмноженні насіння. Йдеться про так званиі бажані суцвіття, необхідні для накопичення смоли, насичені великою кількістю тетрагідроканабінола.

Якщо споживач мріє про фізичне і ментальне задоволення від вживання коноплі, йому слід працювати тільки з не запиленою рослиною жіночої особи.

Відмінності фемінізованого насіння канабісу від регулярного

Основною відмінністю фемінізованого насіння є низька ймовірність зростання чоловічих особин. При роботі з регулярними насінням канабісу можна розраховувати на створення не більше 50-ти жіночих особин із сотні. Існує залежність між статтю рослин і генетикою, а також забезпеченням належного догляду в комплексі з правильним підбором умов вирощування. Використання регулярного насіння ефективно при штучному схрещуванні в ситуації з виведенням гібридів канабісу.

Вартість регулярного насіння істотно нижче, ніж фемінізованого насіння. Але слід підготуватися до роботи з більш складним, витратним матеріалом, що вимагає певної майстерності для досягнення бажаного результату.


Особливості чоловічих особин і гермафродитів канабісу

Працюючи з фемінізованим насінням, гровер може розраховувати на високу ймовірність розвитку жіночих особин, хоча не слід виключати потенційну можливість виникнення як чоловічих особин, так і дводомних рослин, які називаються гермафродитами.

Походження подібної проблеми пов'язано з небезпекою стресів і неточностями догляду, що особливо властиво при першому етапі розвитку рослин. Серед поширених причин слід згадати про:

 • Пересихання, пов'язаное з недоліком, посіленому зволоженню грунту, пов'язаному з надлишком вологи;
 • Надмірну кількість добрив;
 • Нестачу азоту;
 • Перегрів;
 • Порушення режиму освітлення.

При появі чоловічих особин або гермафродитів може виникнути проблема з запиленням незапліднених жіночих особин, що загрожує істотному зниженню продуктивності. У зв'язку з несприятливою обстановкою коноплярі можуть очікувати значного зростання ймовірності утворення чоловічих або двостатевих рослин каннабіса. При належному ставленні до догляду та створенні оптимальної обстановки для розвитку ви отримаєте плантацію жіночих культур, здатну порадувати солідною врожайністю і високою якістю плодів.


Способи збільшення ймовірності отримання жіночих особин

Перевагою фемінізованого канабісу є критерії невибагливості в поєднанні з простотою вирощування, тому вони доступні навіть початківцям коноплярам. Основним завданням коноплярів є забезпечення стабільних умов культивування з виключенням будь-яких видів стресів. Для збільшення шансів виробництва жіночих особин необхідно керуватися наступними правилами:

 1. Дотриманням температурного режиму, особливо уважно слід ставитися до перегріву. Оптимальний режим температури при роботі з фемінізованим насінням канабісу в діапазоні від 22-х до 24-х градусів.
 2. Раціональним вибором мінеральних добрив, з підвищеним вмістом азоту, що сприяє правильному росту в поєднанні з розвитком рослин.
 3. Пам'ятайте про важливість освітлення. Вегетацію слід забезпечити синім, цвітіння необхідно забезпечити червоним спектром, що максимально сприяє створенню природних умов при роботі з рослинами в закритих оранжереях.
 4. Не експериментуйте з переливами, не допускаючи підвищення вологості. Через надлишок вологи виникає ризик появи цвілі, що призводить до загибелі рослин. При недостатній кількості води рослина подасть сигнал про необхідність поливу.


Переваги

Основною перевагою фемок є властивість генетичної гомогенності. Якщо порівнювати з регулярними насінням, з фемок можна отримати плантацію однорідних особин, що відрізняються лише будовою і габаритами. Це гарантує досягнення підвищеної врожайності.

Фемінізовані особини мають підвищений імунітет. Багатьом культурам властива невибагливість догляду в поєднанні зі стійкістю до несприятливих впливів, що сприяє спрощенню процесу вирощування.

Фемінізованим культурам характерна наявність посиленого впливу в поєднанні з концентрацією смаку. Якщо споживач мріє про ментальне задоволення від вживання коноплі, йому слід працювати тільки з не запиленими рослинами жіночих особин. Ці рослини мають масу переваг, від оригінального смаку до чудового аромату, від потужного ефекту до тривалого впливу.

Більшість фемінізованих сортів канабісу володіють кращими властивостями, що дісталися від гідних прабатьків. Гібриди відрізняються універсальністю у виборі місця вирощування, проявляють солідну продуктивність і незмінно радують високою якістю плодів.


Автоквітучий Вайт Рашен

Типовий і популярний сорт марихуани, що відноситься до лінійки фемінізованих. Насіння коноплі Auto White Russian від сідбанка Master Seed - якість підсумкового продукту. Початківцям коноплярам слід дотримуватись рекомендацій виробників, щоб домогтися гарної врожайності, особливо щодо режиму освітлення та контролю за вологістю ділянки, обраного для розведення коноплі. Існує кілька особливостей, які вимагають дотримання. Даний сорт доступний в нашому магазині за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/master-seed-auto-white-russian-feminisedДрузі, ми розглянули сьогодні з вами тему про фемінізоване насіння коноплі. Тепер ми знаємо як це зручно і практично користуватися таким продуктом. Не дивлячись на всі переваги фемок, їх повна протилежність, регуляри - не здають позицій. Що таке регулярне насіння можна дізнатися на нашому сайті, пройшовши за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/novosti-ta-statti/trohi-pro-reguljarne-nasinnja-konopli
 
 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Задати питання  ↓
 
 
Останні новини

Марихуана відноситься до потужних лікарських рослин, з практично нескінченним переліком цілющих властивостей. Йтиметься про хімічні сполуки, що знаходяться в складі канабісу.

  Детальніше...
 • 19 грудня 2017 18:05:00
 • Відгуків: 0

Нідерланди давно асоціюються зі свободою звичаїв і поведінки, а столиця королівства - Амстердам - ​​і зовсім бачиться багатьом притулком розпусти. Насправді, все це далеко не так. Звичайно, Квартал червоних ліхтарів, музей сексу і доступність легких наркотиків прославили Амстердам на весь світ...

  Детальніше...
 • 17 листопада 2017 10:47:00
 • Відгуків: 1
 • 4

Серед безлічі рослин нашої зеленої планети виділяються культивовані. Рослини, які знадобилися людям для цілющих, харчових або виробничих цілей. Одне з них - це конопля. Підрозділяється на чоловічі та жіночі рослини, які переважно мають круглий (в середині шестигранний) стебл, а до вершини - 4-х гранний стебл.

  Детальніше...
 • 18 листопада 2017 12:28:00
 • Відгуків: 0

Листя і суцвіття канабісу містять понад шість десятків різних фітоканабіноїдів (згідно з іншими джерелами - від вісімдесяти до ста). У всіх канабіноїдів коноплі є загальний предок - канабігеролова кислота...

  Детальніше...
 • 10 грудня 2017 18:15:00
 • Відгуків: 0

Конопля - це рослина, яке відома з давніх-давен. Його насіння і масло колись застосовувалося для приготування ситних страв і пікантних солодощів, а тепер його трохи призабули. До того ж багато хто підтримує міф про те, що конопля - це основа для багатьох наркотиків.

  Детальніше...
 • 16 листопада 2017 15:15:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Кожному гроверу одного разу доводиться стикатися з проблемою вибору насіння коноплі. Вибирати доводиться з двох основних видів насіння, які відрізняються ознаками статей, регулярних або фемінізованих. Дана стаття відкриє секрети регулярного насіння канабісу, повідає про особливості вирощування.

  Детальніше...
 • 01 грудня 2017 18:00:00
 • Відгуків: 0

Популярність найбільш сильних сортів канабісу ніколи не знижується. Споживачі завжди знаходяться в очікуванні новинок, що володіють підвищеним рівнем ТГК. Шанувальники марихуани ставляться до них з непідробним інтересом...

  Детальніше...
 • 13 грудня 2017 22:03:00
 • Відгуків: 0