Фемінізоване насіння марихуани - кращий посівний матеріал!

 • Відгуки :1
 • Переглядів: 13049
 • 5 Фемінізоване насіння марихуани - кращий посівний матеріал!

Вперше розробку фемінізованого насіння коноплі справили в 90-і роки. Споживачі вдячні за цей різновид марихуани голландському сідбіанку Dutch Passion. З цього моменту зафіксовано початок нового етапу в світовому виробництві канабісу, через специфіку рослин, основних особливостей в комплексі з головними перевагами.

Яке насіння коноплі називають фемінізованим?

Говорячи про фемінізоване насіння коноплі, званих також фемками, ми згадуємо про різновиди посівного матеріалу, призначеного для вирощування жіночих не обпилених рослин марихуани, іменованих сенсімільей. Завдяки роботі з таким різновидом рослин можна розраховувати на прекрасну продуктивність плодів з максимальною кількістю канабіноїдів - тетрагідроканабінолів. Йдеться про рівень ТГК, або змісті хімічних речовин, які володіють психотропною дією для організму людини.

Енергія не обпилених жіночих рослин служить збільшенню маси плодів, але не формуванню використовуваних при розмноженні насіння. Йдеться про так званиі бажані суцвіття, необхідні для накопичення смоли, насичені великою кількістю тетрагідроканабінола.

Якщо споживач мріє про фізичне і ментальне задоволення від вживання коноплі, йому слід працювати тільки з не запиленою рослиною жіночої особи.

Відмінності фемінізованого насіння канабісу від регулярного

Основною відмінністю фемінізованого насіння є низька ймовірність зростання чоловічих особин. При роботі з регулярними насінням канабісу можна розраховувати на створення не більше 50-ти жіночих особин із сотні. Існує залежність між статтю рослин і генетикою, а також забезпеченням належного догляду в комплексі з правильним підбором умов вирощування. Використання регулярного насіння ефективно при штучному схрещуванні в ситуації з виведенням гібридів канабісу.

Вартість регулярного насіння істотно нижче, ніж фемінізованого насіння. Але слід підготуватися до роботи з більш складним, витратним матеріалом, що вимагає певної майстерності для досягнення бажаного результату.


Особливості чоловічих особин і гермафродитів канабісу

Працюючи з фемінізованим насінням, гровер може розраховувати на високу ймовірність розвитку жіночих особин, хоча не слід виключати потенційну можливість виникнення як чоловічих особин, так і дводомних рослин, які називаються гермафродитами.

Походження подібної проблеми пов'язано з небезпекою стресів і неточностями догляду, що особливо властиво при першому етапі розвитку рослин. Серед поширених причин слід згадати про:

 • Пересихання, пов'язаное з недоліком, посіленому зволоженню грунту, пов'язаному з надлишком вологи;
 • Надмірну кількість добрив;
 • Нестачу азоту;
 • Перегрів;
 • Порушення режиму освітлення.

При появі чоловічих особин або гермафродитів може виникнути проблема з запиленням незапліднених жіночих особин, що загрожує істотному зниженню продуктивності. У зв'язку з несприятливою обстановкою коноплярі можуть очікувати значного зростання ймовірності утворення чоловічих або двостатевих рослин каннабіса. При належному ставленні до догляду та створенні оптимальної обстановки для розвитку ви отримаєте плантацію жіночих культур, здатну порадувати солідною врожайністю і високою якістю плодів.


Способи збільшення ймовірності отримання жіночих особин

Перевагою фемінізованого канабісу є критерії невибагливості в поєднанні з простотою вирощування, тому вони доступні навіть початківцям коноплярам. Основним завданням коноплярів є забезпечення стабільних умов культивування з виключенням будь-яких видів стресів. Для збільшення шансів виробництва жіночих особин необхідно керуватися наступними правилами:

 1. Дотриманням температурного режиму, особливо уважно слід ставитися до перегріву. Оптимальний режим температури при роботі з фемінізованим насінням канабісу в діапазоні від 22-х до 24-х градусів.
 2. Раціональним вибором мінеральних добрив, з підвищеним вмістом азоту, що сприяє правильному росту в поєднанні з розвитком рослин.
 3. Пам'ятайте про важливість освітлення. Вегетацію слід забезпечити синім, цвітіння необхідно забезпечити червоним спектром, що максимально сприяє створенню природних умов при роботі з рослинами в закритих оранжереях.
 4. Не експериментуйте з переливами, не допускаючи підвищення вологості. Через надлишок вологи виникає ризик появи цвілі, що призводить до загибелі рослин. При недостатній кількості води рослина подасть сигнал про необхідність поливу.


Переваги

Основною перевагою фемок є властивість генетичної гомогенності. Якщо порівнювати з регулярними насінням, з фемок можна отримати плантацію однорідних особин, що відрізняються лише будовою і габаритами. Це гарантує досягнення підвищеної врожайності.

Фемінізовані особини мають підвищений імунітет. Багатьом культурам властива невибагливість догляду в поєднанні зі стійкістю до несприятливих впливів, що сприяє спрощенню процесу вирощування.

Фемінізованим культурам характерна наявність посиленого впливу в поєднанні з концентрацією смаку. Якщо споживач мріє про ментальне задоволення від вживання коноплі, йому слід працювати тільки з не запиленими рослинами жіночих особин. Ці рослини мають масу переваг, від оригінального смаку до чудового аромату, від потужного ефекту до тривалого впливу.

Більшість фемінізованих сортів канабісу володіють кращими властивостями, що дісталися від гідних прабатьків. Гібриди відрізняються універсальністю у виборі місця вирощування, проявляють солідну продуктивність і незмінно радують високою якістю плодів.


Автоквітучий Вайт Рашен

Типовий і популярний сорт марихуани, що відноситься до лінійки фемінізованих. Насіння коноплі Auto White Russian від сідбанка Master Seed - якість підсумкового продукту. Початківцям коноплярам слід дотримуватись рекомендацій виробників, щоб домогтися гарної врожайності, особливо щодо режиму освітлення та контролю за вологістю ділянки, обраного для розведення коноплі. Існує кілька особливостей, які вимагають дотримання. Даний сорт доступний в нашому магазині за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/master-seed-auto-white-russian-feminisedДрузі, ми розглянули сьогодні з вами тему про фемінізоване насіння коноплі. Тепер ми знаємо як це зручно і практично користуватися таким продуктом. Не дивлячись на всі переваги фемок, їх повна протилежність, регуляри - не здають позицій. Що таке регулярне насіння можна дізнатися на нашому сайті, пройшовши за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/novosti-ta-statti/trohi-pro-reguljarne-nasinnja-konopli
 
 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Задати питання  ↓
 
 
Останні новини

Вже досить тривалий час гровери ведуть запеклі суперечки щодо того, що саме дозволяє отримати рясний і якісний урожай - насіння коноплі або клони? Кожен з цих способів має як своїх прихильників, так і супротивників.

  Детальніше...
 • 19 грудня 2017 22:38:00
 • Відгуків: 0

Створенням найбільш скоростиглого сорту канабісу займаються брідери провідних світових сідбанков. Завдяки щорічним подібним експериментам вдається постійно домагатися поновлення рекордів. У деяких насіннєвих компаніях вдається випускати лінійки швидкісних різновидів легендарних гібридів.

  Детальніше...
 • 05 грудня 2017 19:43:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Після того, як коноплярі почали працювати з фемінізованим насінням коноплі, проблем з визначенням статі рослин стало набагато менше. Можна навіть говорити про втрату актуальності даного питання. Але в ситуації з регулярним насінням і раніше виникає чимало складнощів у визначенні статі кущів.

  Детальніше...
 • 01 грудня 2017 21:33:00
 • Відгуків: 2
 • 5

Індіка є підвидом канабісу, що володіє такими характерними властивостями, як невелике зростання, компактність і щільне темно-зелене листя. У природних умовах Індіка виростає в Індії, Пакистані, Афганістані.

  Детальніше...
 • 10 грудня 2017 13:52:00
 • Відгуків: 0

Наслідки спільного вживання коноплі і спиртного бувають абсолютно непередбачуваними. Не так давно журнал Science Daily опублікував досить цікаві дані, засновані на даних дослідів, в яких брали участь 19 добровольців...

  Детальніше...
 • 11 грудня 2017 16:50:00
 • Відгуків: 1
 • 5

І початківцям коноплярам, і більш досвідченим гроверам завжди хочеться попрацювати з дешевими насінням, але без шкоди для якості врожаю. Серед найбільш недорогих сортів рекомендуємо звернути увагу на асортимент регулярних.

  Детальніше...
 • 04 грудня 2017 16:12:00
 • Відгуків: 0

Багато хто думає, що при бажанні зможе без проблем купити насіння коноплі. Однак на практиці доводиться стикатися з певними труднощами. І головною проблемою гроверів є питання законності купівлі, оскільки ніхто не гарантує, що такі "ботаніки" не відправляться в місця не настільки віддалені.

  Детальніше...
 • 04 грудня 2017 14:18:00
 • Відгуків: 1
 • 5
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua