Малий бюджет при виборі насіння коноплі

 • Відгуки :0
 • Переглядів: 13381
 • 0

І початківцям коноплярам, і більш досвідченим гроверам завжди хочеться попрацювати з дешевими насінням, але без шкоди для якості врожаю. Серед найбільш недорогих сортів рекомендуємо звернути увагу на асортимент регулярних. Хоча садівники з досвідом роблять вибір на користь хоч і більш дорогого фемінізованого насіння канабісу. Справа в гарантії отримання з фемінізованого насіння марихуани плантації жіночих культур.

Варіант з фемінізованим насінням

Навіть з належним старанням працюючи з регулярним насінням коноплі, гровер може отримати плантацію, що складається з різних рослин. Хоча довгоочікуваного результату можна досягти виключно від жіночих культур. Наприклад, можна придбати упаковку з десятка насіннь по недорогій вартості, з якої ви отримаєте не більше трьох жіночих особин. Але оплату ви зробили за всю десятку. У підсумку, завдяки придбанню фемінізованого насіння хоч і по кілька вищою ціною, ніж вартість регулярів, конопляр отримає гарантовану десятку жіночих культур, що робить покупку оптимальною.

Заплативши за комплект фемінізованого насіння, можна бути впевненим в найкращих характеристиках і приємному співвідношенні між вартістю і якістю. Не варто переживати з приводу різниці в ціні між регулярними і перевіреними фемінізованими сортами канабісу.

Багато з фемінізованих сортів канабісу на експертному рівні вважають комерційними. З чим пов'язана така думка? Їх культивацію можна здійснювати в зручних гроверу умовах, як на відкритих ґрунтах, так і в обмежених обсягах приміщень, домагаючись при цьому гідного врожаю. У теплицях з такого насіння можна при забезпеченні належного догляду отримати до 800-т грам на метрі квадратному, в умовах відкритих грунтів можна домагатися ще більш солідної продуктивності, до кілограма з метра квадратного плантації.


Як варіант розглянемо автоквітучу Індику

Перевагою індічних дівчаток є поєднання невисокого зросту з безліччю гнучких відгалужень. Такі рослини проявляють хорошу реакцію на використання прогресивних технологій. Вони володіють невибагливістю і тому рекомендуються для вирощування початківцям коноплярам. Заплативши трохи більше, ви отримаєте той результат, про який завжди мріяли, з розслаблюючим впливом і солодкої млістю, сприяє тривалому відпочинку і позитивному відчуттю.

Вартість фемінізованого насіння Індики не набагато більша за ціну регулярних сортів. Але ця невелика різниця компенсується гарантованим результатом. Ви можете на власний розсуд вибрати гомогенну Індику з рівнем ТГК в межах 20-ти відсотків. Серед подібних культур багато сильного канабісу з підвищеною витривалістю і чудовим імунітетом. За мінімальну доплату ви отримаєте можливість із задоволенням попрацювати на відкритій грядці або в невеликому приміщенні, якщо будете дотримуватися рекомендацій виробників.


Навіть у початківця гровера все обов'язково вийде. Період цвітіння зазвичай відповідає річному режиму тепла, обмежуючись 65-ма днями. Урожайність цілком пристойна, повністю компенсує вартість насіння в поєднанні з трудозатратами коноплярів. З чагарника можна отримувати до 120-ти грам у відкритих умовах, в теплицях - до 550-ти грам на метрі квадратному.

Перевагою насіння Індики так само є впроваджена в їх генетику система, що протистоїть проявам цвілі. Головне, пам'ятати про необхідність забезпечення додаткового освітлення в приміщеннях. Важливо пам'ятати про рівень вологості і внесення раціональної підгодівлі. Кожному гроверу буде корисно підрахувати весь комплекс витрат, щоб переконатися в перевагах фемінізованого насіння.


Автоквітуча Амнезіа Хейз

Незважаючи на дорожнечу фемінізованого насіння марихуани, це більш бюджетний варіант, в порівнянні з регулярними насіннями. Давайте поговоримо про популярні сьогодні насіння коноплі Auto Amnesia Haze від сідбанка Master-Seed. Відзначимо акуратну структуру рослин цього сорту, кущі виростають з безліччю бічних відгалужень. Період цвітіння починається після появи 3-ої пари листя. Появи солідних бошек можна очікувати після 60-ти днів розвитку. Цвітіння обмежується приблизно сімдесятьма добами. Тому вибір насіння даного різновиду виявиться вельми ефективним. Даний сорт доступний в нашому магазині за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/master-seed-auto-amnesia-haze-feminisedДрузі, ми розглянули сьогодні тему бюджету при купівлі насіння сортового канабісу. Стало зрозуміло, фемінізовані насіння завжди коштують дорожче звичайних (регулярних), але з огляду на пересадки і стрес самої рослини при перевалці в інший горщик, регулярні насіння програли по загальній ціновитраті фемінізованим. Загальні витрати на енергоресурси та інші витратні матеріали завжди різна, з огляду на тривалість життєвого циклу рослин, яка у кожного сорту своя. Про це ми поговоримо в наступній статті на нашому сайті за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/novosti-ta-statti/sorti-konopli-z-korotkim-zhittjevim-tsiklom 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Задати питання  ↓
 
 
Останні новини

Каннабіноїдами називають різновид активних речовин, наявних в гашиші та марихуані. Завдяки їх впливу канабіс володіє психоактивними властивостями і може застосовуватися в лікувальних цілях.

  Детальніше...
 • 10 грудня 2017 15:50:00
 • Відгуків: 2
 • 5

Сатіва є більшим у порівнянні з представниками Рудераліса і Індики різновидом канабісу. Розміри деяких рослин можуть бути колосальними, досягаючи 5-ти і навіть 6-ти метрової висоти. Подібну особливість можна пояснити...

  Детальніше...
 • 29 листопада 2017 13:37:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Кожному гроверу хочеться порадіти зовнішнім виглядом рослин і їх підвищеної продуктивності. Вкрай важливо пам'ятати про забезпечення коноплі необхідним теплом в поєднанні з вологою і добривами, а також оптимально організованим освітленням. Адже світло є основним критерієм оптимального розвитку рослин, що впливає на проходження фотосинтезу.

  Детальніше...
 • 01 грудня 2017 13:54:00
 • Відгуків: 3
 • 5

Листя і суцвіття канабісу містять понад шість десятків різних фітоканабіноїдів (згідно з іншими джерелами - від вісімдесяти до ста). У всіх канабіноїдів коноплі є загальний предок - канабігеролова кислота...

  Детальніше...
 • 10 грудня 2017 18:15:00
 • Відгуків: 0

Відзначимо наявність прямого зв'язку між коренем коноплі або її кореневою системою і особливостями смакових і дієвих якостей, притаманних суцвіттям. Зв'язок є досить цікавим і тому з ним слід ознайомити всіх поважаючих себе гроверів.

  Детальніше...
 • 18 грудня 2017 15:37:00
 • Відгуків: 0

Створенням найбільш скоростиглого сорту канабісу займаються брідери провідних світових сідбанков. Завдяки щорічним подібним експериментам вдається постійно домагатися поновлення рекордів. У деяких насіннєвих компаніях вдається випускати лінійки швидкісних різновидів легендарних гібридів.

  Детальніше...
 • 05 грудня 2017 19:43:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Після появи автоквітучих сортів канабісу та тривалого шляху їх вдосконалення вони стали гідними конкурентами фотоперіодичним прабатькам. Робота бридерів над автоквітучими гібридами зумовила...

  Детальніше...
 • 13 грудня 2017 13:33:00
 • Відгуків: 1
 • 5