Недоліки, пов'язані з вирощуванням автоквітучих культур коноплі

 • Відгуки :0
 • Переглядів: 11999
 • 0

Вирощування автоквітів не обходиться без недоліків. Хоча на думку багатьох гроверів недоліки можна віднести до незначних, якщо порівнювати з достоїнствами, але зрідка вони володіють вирішальною роллю для вибору сорту канабісу напередодні його культивації.

Щорічно фіксується зниження кількості недоліків, супутніх вирощуванню автоквітів. Коноплярі можуть порадіти численним автоквітучим сортам, істотно кращим за фотоперіодичні. Величезна роль в даному аспекті належить сідбанкам, що спеціалізуються на виробництві автоквітучого насіння канабісу. Їми була встановлена ​​планка підвищених параметрів ТГК, властивим автоквітам, яка рідко знижується менше 18-ти відсотків.

Мала врожайність

У порівнянні з урожайністю фотоперіодичних сортів коноплі, що становить до 1-го кілограма готових плодів з одного чагарника, і зрідка досягає навіть трьох кілограм, продуктивність автоквітучих сортів трохи нижче. Якщо говорити про максимум продуктивності автоквітів, то вона не перевищує 600-т грам на одній рослині, іноді досягаючи 1-го кілограма. До рясно плодоносних відносять рослини, продуктивність яких досягає 350-ти грам плодів, а продуктивність середньостатистичного автоквіта може становити близько 150-ти грам. Тому використання цих різновидів комерційними коноплярами істотно обмежено, ніж обумовлено їх відсутність на прилавках кофешопів. Слід пам'ятати про вартість підвищеного врожаю канабісу, починаючи з оплати обладнання та витрат, пов'язаних з утриманням, і завершуючи витратами часу в поєднанні з трудовитратами. Завдяки використанню методів, що сприяють підвищенню врожайності, можливо домогтися отримання непоганого вихлопу, з яким ви зможете насолоджуватися протягом декількох місяців. При посадці максимум чотирьох рослин, з певним гандикапом часу, буде можливість в регулярному поповненні запасів.


Фактор негативного впливу пересадок

Пересадки можуть відбуватися в новому горщику або відкритому грунті. Незалежно від сорту канабісу рослині потрібен час для адаптації. Це пов'язано з витратами життєвої енергії, що призводить до гальмування вегетаційного періоду. Для фотоперіодичних культур даний аспект не є загрозливим. Їм не складає труднощів оговтатися після стресової ситуації, Гроверу доведеться тільки подбати про збільшення вегетаційного періоду, щоб не погіршити показники продуктивності. У ситуації з автоквітом такої можливості не буде. Це пов'язано з самостійним переходом до стадії цвітіння. Тому гроверу не вдасться компенсувати дорогоцінних витрат часу, протягом яких культури можуть набрати по максимуму рослиннуї маси, що сприяє підвищенню врожайності.


З аналогічною ситуацією стикаються, коли користуються суперкроппінгом, технікою культивації, званої LST, в поєднанні з FIM-обрізанням. Рослини потребують витратах дорогоцінного часу, пов'язаних з розвитком протягом вегетаційного періоду. Внаслідок цього починається цвітіння без реалізації потенціалу розвитку, що призводить до значного скорочення продуктивності.

Витрати на електрику

При роботі з автоквітучими культурами витрати гровера, пов'язані з електроенергією, істотно зростають, що підтверджується проведенням розрахунків.

Період життєвого циклу автоквітів не перевищує 75-ти днів. Для цього періоду необхідна організація режиму освітлення 20:4. Час роботи 1-ої лампи складе близько півтори тисячі годин.

Для середньостатистичного фотоперіодичного сорту канабісу необхідно близько 35-ти днів, щоб завершити стадію вегетації, і близько 65-ти днів, щоб завершити стадію цвітіння. Організація режиму освітлення для вегетації складе 18:6, а для цвітіння досить 12 щодобових годин освітлення. Час роботи 1-ої лампи складе близько 1350-т години.

Можна легко розрахувати різницю між роботою лампи при вирощуванні різних культур. Для функціонування хоча б 2-х ламп доведеться пожертвувати грошима за додаткові 300 годин освітлення.


Фактор самого автоквітіння

Іноді виникає зв'язок між самою здатністю до автоквітіння і негативним погіршенням продуктивності. Наприклад:

Рослини можуть бути пошкоджені, якщо допустити передозування підгодівлею - поширену помилку коноплярів. Доведеться спочатку зайнятися лікуванням фотоперіодичної рослин, а потім довести їх до стадії цвітіння. Це дасть можливість для повноцінної реалізації потенціалу продуктивності. Для хворого автоквіта, який набрав стадію цвітіння нездоровим, зниження продуктивності є нормою.

У деяких гроверів є звичка продовжувати стадію вегетації рослин, щоб вони досягали більшої висоти, підвищуючи таким чином врожайність. Для вирощування автоквітучих гібридів канабісу використання подібної можливості неприпустимо.

Стійкий імунітет

Всім автоквітучим різновидам канабісу характерна наявність міцного імунітету, що є незаперечною перевагою. Якщо коноплярові доводилося працювати тільки з автоквітучими культурами, йому варто бути готовим до певних труднощів, коли доведеться займатися фотоперіодичними сортами.

Фактор відсутності потомства

Майже весь асортимент автоквітів відноситься до фемінізованих культур. У зв'язку з цим гроверу не вдасться отримати чоловічі особини для виробництва пилку.


Жуйка Бабл Гам

Гровери, які не люблять автоквіти, займаються фотоперіодичними сортами. У насінні коноплі Bubble Gum від сідбанку Master Seed вдалося зосередити дико розслабляючий ефект в поєднанні з радістю і ейфорією. Після всіх схрещувань вдалося добитися утворення штаму, що володіє чудовою стійкістю і неповторним смаком. Відзначимо відмінну адаптацію цієї фемінізованої культури до сирих умов клімату. Вирощуванням продукту можна займатися навіть при наявності у місцевості подібних кліматичних критеріїв. Даний сорт доступний в нашому магазині за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/master-seed-bubble-gum-feminisedДрузі, ми розглянули сьогодні мінуси вирощування автоквітучої сортової марихуани. До відома, крім мінусів вона має і безліч плюсів, особливо коли посівний матеріал якісний. Але створення такого насіння - трудомісткий процес. Про те, які види насіння існують і як їх виробляють, докладніше можна дізнатися на нашому сайті за посиланням: https://semena-konopli.com.ua/ua/novosti-ta-statti/vidi-nasinnja-konopli-i-jak-jih-virobljajut 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Задати питання  ↓
 
 
Останні новини

До автоквітучих сортів канабісу відносяться гібриди, що переходять до цвітіння в автоматичному режимі. Період цвітіння автоквітів визначається певним рівнем зрілості, наступаючим приблизно після проходження 3-х тижневого терміну з прокльовування насіння.

  Детальніше...
 • 30 листопада 2017 13:50:00
 • Відгуків: 0

Нідерланди давно асоціюються зі свободою звичаїв і поведінки, а столиця королівства - Амстердам - ​​і зовсім бачиться багатьом притулком розпусти. Насправді, все це далеко не так. Звичайно, Квартал червоних ліхтарів, музей сексу і доступність легких наркотиків прославили Амстердам на весь світ...

  Детальніше...
 • 17 листопада 2017 10:47:00
 • Відгуків: 1
 • 4

Після того, як коноплярі почали працювати з фемінізованим насінням коноплі, проблем з визначенням статі рослин стало набагато менше. Можна навіть говорити про втрату актуальності даного питання. Але в ситуації з регулярним насінням і раніше виникає чимало складнощів у визначенні статі кущів.

  Детальніше...
 • 01 грудня 2017 21:33:00
 • Відгуків: 2
 • 5

Сатіва є більшим у порівнянні з представниками Рудераліса і Індики різновидом канабісу. Розміри деяких рослин можуть бути колосальними, досягаючи 5-ти і навіть 6-ти метрової висоти. Подібну особливість можна пояснити...

  Детальніше...
 • 29 листопада 2017 13:37:00
 • Відгуків: 1
 • 5

Немає секрету того, що рівень впливу канабісу на людей відрізняється. Існує залежність між ефектом і індивідуальностями організму людей, їх емоційним станом, а також психологічної стійкістю. Іноді існує можливість індивідуальності впливу...

  Детальніше...
 • 09 грудня 2017 11:51:00
 • Відгуків: 2
 • 5

Вже досить тривалий час гровери ведуть запеклі суперечки щодо того, що саме дозволяє отримати рясний і якісний урожай - насіння коноплі або клони? Кожен з цих способів має як своїх прихильників, так і супротивників.

  Детальніше...
 • 19 грудня 2017 22:38:00
 • Відгуків: 0

Після появи автоквітучих сортів канабісу та тривалого шляху їх вдосконалення вони стали гідними конкурентами фотоперіодичним прабатькам. Робота бридерів над автоквітучими гібридами зумовила...

  Детальніше...
 • 13 грудня 2017 13:33:00
 • Відгуків: 1
 • 5